Düşük Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar

126

Düşük kredi notuna kredi veren bankalar yada kredi notuna bakmadan kredi veren bankalar 2019 senesinde hangileridir diye merak ediyorsanız yazımız tam size göre.

Ülkemizde kredi notunun bireysel kullananlara açılması ile beraber kredi notunun düşük olması bayağı önem kazanmıştır. Hele ki, bankaların son vakitlerde kredi alımlarında zorlandığını da göz önüne aldığımızda kredi notu düşük olan kişilere kredi veren bankalar sırasıyla belirtilmiştir. İşte bu halde bizde “sıfır puana kredi”, “düşük kredi notuna kredi” kampanyalarını araştırıp sizlere sunduk.

Bu kampanyalar kapsamında sicili sorunlu olanlara, düşük kredi puanına sahip olanlara ve sıfır puanlı şahıslara dahi kredi verilebilmektedir. Bu krediyi kullandıktan sonra derli toplu ödemeler neticesinde ise daha yüksek kredi miktarları kullanabilmek mümkündür.

Kredi Notu Düşük Kişilere Kredi Veren Bankalar

  • Aktif Bank
  • Fiba Bank
  • Burgan Bank

Aktifbank’ta başka bankalara göre yüksek faiz oranları uygulanmasına rağmen, düşük kredi puanına kredi veren banka kuruluşları arasında hizmet vermektedir. Kredi puanınız 800 – 900 seviyelerinde olsa bile kredi çekebiliyorsunuz hem de zorlanmadan. Kredi notu düşük olanlar şubeye gitmeye lüzum duymadan N Kolay Kredi ile kredi çekebiliyor ve kredi notunu da yükseltme üstünlüğü elde etmiş oluyor.

Aktifbank N basit Kredi yardımıyla şubeye gitmeden, dosya masrafı olmadan internetten kredi müracaatı yapılabilir ve kredinizi derhal kullanabilirsiniz. Sizlere vereceğimiz adres üzerinden başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz. Kredi müracaatı yapar iken T.c kimlik numaranız, telefon numaranız ve e-posta gibi bulgular sizden istenecektir. Bu verileri doldurduktan sonra istenilen kredi sayısını da girip kredi başvurunuzu çevrimiçi olarak yapılabilirsiniz.

Eğer kredi notunuz düşükse ve kredi alamıyorsanız senetle kredi içeriğine da bakabilir ve senet karşılığı kredi nasıl alınır sorusunun yanıtını alabilirsiniz.

Burgan Bank

Burgan Bank’ta 48 aya varan vadelerle beraber lüzumsinim kredisi verilmektedir. Burgan Bank olarak özel fırsat ve ideal taksitler ile lüzumsinim kredisi kullanabilirsiniz. %1,71’den başlayan faiz oranları ve 48 aya varan uzun devre ödeme seçenekleri Burgan Bank’ta!

N Kolay Kredi

Aktifbank’ın internet bankacılığı şubesi N Kolay yardımıyla, paranızı hesaplararası bedava aktarma yapılabilirsiniz. Hem de Aktifbank bütün Ptt’lerle anlaşmalı bulunduğu amacıyla paranızı kesintisiz olarak Ptt’ye giderekte çekebilirsiniz. Daha doğrusu Aktifbank’ın bir şubesi olmadığı amacıyla devletin işlettiği Ptt’yi rant kapısı durumuna getirerek bu kurum üzerinden kredi verilmektedir.

Neyse orası çok ayrı bir husus henüz Aktifbank’ın Ptt üzerindeki hakimiyeti ile yandaşlığına hiç girmeyelim. Şimdi gelelim, krediyi nasıl ekebileceğinize. Krediniz onaylandıktan sonra kesintisiz olarak Atm’lerden ve Ptt’den kredi çekilebilmektedir. Hem de N Kolay Kredi’de yaşam sigortası mecburi değildir. 48 aya varan vade sayısıyla kredinizi kullanabilirsiniz. Diğer yandan bu kredi en çok 30.000 TL üst limitiyle verilmektedir.

Fibabank Düşük Nota Kredi

Daha fazla mesaj

Düşük kredi notuna kredi veren bankalar arasında yer alan Fibabanka’dan her lüzumsinime özel çözümler var. Fibabanka’dan ideal faiz oranlarıyla bu krediyi kullanmak istiyorsanız, kefil göstermelisiniz. Yine kefile ait gayrimenkul tapusu, belge olarak banka doğrulusunda istenecektir. 10.000 TL’ye kadar ve 24 ay vadeye kadar gelir koşulu olmadan, %1,69 ile %1,79 arasında değişen faiz oranlarıyla bu krediyi kullanabilirsiniz.

Düşük Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar

Düşük Kredi Notu Olanlar Nasıl Kredi Çekebilir?

Yukarıdaki tabloda yer aldığı gibi en riskli, orta riskli, az riskli olanların nasıl kredi alabileceğini ele alacağız. “En Riskli” takımda yer alan şahıslar hangi koşulu taşıyorsa taşısınlar bir bankadan kredi çekmeleri çok zordur. Bu şahıslar büyük olasılıkla takibe girmiş ve daha evvelce banka doğrulusunda sicili kötülenmiş şahıslardir.

Hem de daha evvelce bankalardan kredi kullanmayan ya da kredi kartı kullanmayan bireylerin kredi notu sıfır olarak gözükür. Bu şahıslar rahatlıkla bir kaç teknik uyguladıktan sonra kredi notunu yükseltebilir. Orta riskli ve az riskli takımda yer alan şahıslar ise düşük kredi notuna kredi veren bankalardan kredi alabilirler. Teminat göstererek, kefil göstererek yada gelire göre düşük miktarlı kredi çekebilirsiniz.

1 – Teminat Göstermek

Düşük kredi puanına sahip olan bireylerin kredi çekebilmesi amacıyla en çok idealalan tekniklerden birisidir. Kredi ödemesinin tehlikesini azalttığından ötürü bankalar bu teklife sıcak bakarlar. Yine burada da teminat gösterilen taşınmaz malların teminata ideal olması lüzummektedir. Yine bu malların krediye ideal olup olmadığını da bankalar belirleme etmektedir. Eğer bir gayrimenkulunuz varsa bunu teminat göstererek bütün bankalardan rahatlıkla kredi çekeebilirsiniz.

2 – Kefil Göstermek

Düşük nota kredi almak amacıyla yapılan bir başka teknik ise kefil göstermektir. Bankaların da bir bireyi kefil olarak kabul etmesi amacıyla kefilin kredi çekebilmek amacıyla kriterleri tamamlamış olması lüzumir. Kefilin kredi notunun krediye yeterli olması, sicili temiz olması, sgk kaydı olması gibi kriterler kefillerden istenir. Yine kefil gösterilecek şahıs daha evvelce kara listeye girmemiş olması lüzumir. Daha detaylı bilgiye krediye kefil olmak hususmuzdan ulaşabilirsiniz.

3 – Kredi Notunu Yükseltmek

Siz de bankalardan kredi almak amacıyla kredi notunuzu arttırmak amacıyla çaba gösterebilirsiniz. Bir kaç program ardından kredi notunuzu arttırabilir ve ardından bütün bankalardan rahatlıkla kredi çekebilirsiniz.

Düşük Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar

Sizlerde belirttiğimiz bankalar ile kredi çekiminizi sağlayabilirsiniz. Düşük kredi notuna kredi veren bankalar olarak sıraladığımız bankalar aracılı ile kredi çekebilirsiniz. Sicili sorunlu olanlara kredi içeriğine bakarak net ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizde bu husus dahilinde daha detaylı bilgi sahibi olmak ve soru sormak amacıyla yorum kısmını kullanabilirsiniz. Düşük kredi notuna kredi veren bankalar bu şekildedir. Hem de bankalar birtakım devrelerde kampanyalar yaparak kredi notuna bakmadan bile kredi verebilmektedir. Bu kampanyaları takip ederek süratli şekilde kredi kullanabilir ve acil nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Diğer yandan bankalardan kredi alamıyorum diyorsanız sizlere bir kaç önerimiz olacak. Öncelik ile kredi notunuzu yükselterek daha iyi civarlara çekebilir ve Findeks üzerinden notunuza erişerek neler yapacağınızı planlayabilirsiniz. Bu sayede kredi notunuzu yükseltir ve dilediğiniz bankadan kredi kullanabilirsiniz. Kredi Notu Yükseltme Teknikleri başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.